Warren Beatty v-a prezentat: FC Barcelona – Paris Saint-Germain

Cu 7 minute iu înainte de finalul meciului, Warren Beatty s-ar fi urcat pe scena numită Camp Nou și ar fi acordat calificarea francezilor.

Timp de 7 minute, catalanii s-au agitat precum organizatorii premiilor Oscar și, la final, au zis că nu e bine.

Calificarea merge la FC Barcelona, iar PSG rămâne cu best actor pentru Di Maria, în meciul tur.

Nu contează penalty-ul din minutul 90 și nici prelungirile. Se va stabili ulterior dacă arbitrii au comis-o când Suarez a picat în careu.

Pentru moment, marele premiu merge la Barcelona, pentru cea mai mare întoarcere de scor într-o fază eliminatorie din Champions League.